no-img
طرح 20

قوانین استفاده از سایت - طرح 20

طرح 20

صفحه جدا

قوانین استفاده از سایت


تمامی کاربران طرح بیست ملزم به رعایت قوانین سایت طبق قوانین جاری کشور و کپی رایت می باشند.

استفاده از محصولات وب سایت طرح بیست منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می باشد:

 

۱ – فروش یا هدیه ، طرح های لایه باز این وب سایت به هیچ عنوان مجاز نیست، شما فقط مجاز به چاپ طرح ها هستین.

 

۲ – در صورت بروز مشکل در دانلود هر فایل از قسمت تماس با ما با واحد پشتیبانی از طریق تلگرام تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید .

 

۳ – خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

 

۴ – تغییر درمحصولات و فروش انها به هر نحو غیر مجاز میباشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای در پلیس فتا با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

 

۵ – با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

  • ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.
  • ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

 

۶ – طبق ماده ١٧ تمامی طرح های منتشر شده در سایت طرح بیست تحت نام و عنوان پدید اورنده اثر می باشد ، و تمامی مسئولیت مربوطه به امور طراحی اثر مربوط به پدید آورنده اثر می باشد.

۷ – طبق ماده ١٨ قانون حمایت حقوق مؤلفان و هنرمندان نام طراح در طرح منتشر شده ذکر شده مگر اینکه پدید آورنده به ترتیب دیگری موافقت کرده باشد.

۸ – سایت طرح بیست تحت عنوان فروشگاه طرح بین تولید کننده اثر و مشتریان می باشد ، که با انتشار محصولات متنوع از طراحان طرف قرارداد مالکیت اثرات منتشر شده داشته و سود حاصله از فروش بنا به توافق طرفین طبق قرارداد فی مابین تقسیم میشود .

۹ – امکان حذف اثر پس از انتشار برای پدیده آورنده وجود ندارد و اثر پس از انتشار تحت عنوان محصول دانلودی تحت مالکیت مادی و معنوی سایت می باشد و پدیده آورنده هیچگونه اختیاری در رابطه با ویرایش ، حذف نداشته و حق بهره برداری از فروش اثر طبق توافق دو طرفه را داراست.

 

استفاده یا خرید محصولات وب سایت طرح بیست به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد .

 

باز کردن چت
آیا به کمک نیاز دارید ؟
سلام
میتونم کمکتون کنم ؟