no-img
طرح 20

طرح انتخاباتی - رازهای معجزه کننده تبلیغات در انتخابات - طرح ۲۰

طرح 20

ادامه مطلب

DOC
طرح انتخاباتی – رازهای معجزه کننده تبلیغات در انتخابات
doc
دی ۱۱, ۱۳۹۸

طرح انتخاباتی – رازهای معجزه کننده تبلیغات در انتخابات


طرح انتخاباتی

هر طرح لایه باز انتخاباتی موجود در سایت طرح بیست از جمله بنر و پوستر انتخاباتی ، بروشور و تراکت انتخابات و کارت ویزیت انتخابات بر اساس روانشناسی رنگ ها و همچنین تکنیک های جدید روانشناسی تبلیغات روز دنیا طراحی و برای شما عزیزان در سایت قرار گرفته است .

 

تکنیک های نوین تبلیغات در طرح انتخابات

محققان بر این باورند که انسان ها در آستانه ورود به عصر کوانتوم هستند. همین چند وقت پیش بود که خبر دست یابی گوگل به یک کامپیوتر کوانتومی همه را شکه کرد و در صدر اخبار تکنولوژی جهان قرار گرفت.

محقیقن گوگل راجب به سرعت این کامپیوتر ۵۴-qubit (کوانتوم بیت) ادعا دارند که این کامپیوتر قادر است معادله ای که سریعترین سوپرکامپیوتر حال حاضر زمین در ۱۰ هزار سال حل می کند را تنها در ۲۰۰ ثانیه حل می کند.

با پیشرفت سریع انسان در تمامی سطوح دیگر، روش های سنتی تبلیغاتی پاسخ گوی بشر نخواهد بود. پس اگر شخصی نیاز به جذب مخاطب و همچنین شاناسندن خود به مردم را داشته باشد باید از تکنیک های نوین تبلیغاتی ، روانشناسی رنگ ها و روانشناسی تبلیغات استفاده نماید.

 در ادامه به چند تکنیک نوین تبلیغاتی در طرح انتخابات خواهیم پرداخت.

 

  • تبلیغات در شبکه های مجازی

یکی از مهمترین کارهایی که یک کاندید انتخابات باید برای جذب مخاطبین انجام دهد تبیلغ در شبکه های مجازی است.

طرح انتخابات

امروزه مردم وقت بسیاری را در شبکه های مجازی می گذرانند طبق تحقیقات انجام شده مردم جهان در سال ۲۰۱۹ دو ساعت و بیست و سه دقیقه از وقتشان را در روز صرف گشتن در شبکه های مجازی کرده اند.

کاندید انتخابات با قرار دادن طرح انتخابات خود همچون بنر انتخابات و کارت ویزیت انتخابات ، در شبکه های مجازی همچنین تولید محتوای ویدئویی به راحتی می توانند مخاطبان زیادی را سمت خود بکشانند.

 

سفارش طراحی طرح لایه باز عکس پروفایل، طرح انتخابات اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی با اندازه های استاندارد، در سایت طرح بیست از طریق واتس اپ و تلگرام با شماره ۸۶ ۲۶۱ ۶۸  ۰۹۱۹ قابل اجرا می باشد .

 

  • استفاده از رنگ و طراحی لوگو

همشیه از یک رنگ برای کمپینتون و طرح انتخابات استفاده کنید. تحقیقات نشان داده است که ذهن مردم بیش از هرچی نسبت به رنگ ها واکنش نشان میدهد و به خاطر سپاری رنگ ها برای ذهن انسان ساده تر است پس سعی کنید یک رنگ مشخص برای تبلیغات خود استفاده کنید و با کمک آن طرح انتخابات را هماهنگ کنید.

انتخابات

یک نشان یا یک لوگو برای کمپینتون طراحی کنید وقتی شما برای کمپینتون یک لوگو داشته باشید که در مفهوم آن شعار انتخاباتی خود را برسانید باعث ایجاد یک اتحاد در میام مخاطبین و افراد کمپینتون می شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجب تأثیر رنگ ها در طرح انتخابات به مقاله موجود در سایت طرح بیست در مورد روانشناسی رنگ ها و تأثیر آن در انتخابات را مطالعه فرمایید.

 

سفارش طراحی طرح لایه باز لوگو مناسب طرح انتخابات و شبکه های اجتماعی با کیفیت بالا و مناسب چاپ عریض در سایت طرح بیست از طریق واتس اپ و تلگرام با شماره ۸۶ ۲۶۱ ۶۸ ۰۹۱۹ قابل اجرا می باشد .

 

  • کارت ویزیت انتخابات

داشتن یک کارت ویزیت شخصی برای معرفی خود به دیگران از اهمیت بسیاری برخوردار است. یک طرح کارت ویزیت انتخابات خوب، کارتی است که دارای تصویر کوچکی از شما، شعار انتخاباتی شما و همچنین اطلاعات تماس شما باشد.

طرح کارت ویزیت انتخاباتی

 طرح لایه باز کارت ویزیت انتخابات موجود در سایت طرح بیست بر اساس روانشناسی رنگ ها و همچنین تکنیک های جدید روانشناسی تبلیغات روز دنیا طراحی و برای شما عزیزان در سایت قرار گرفته است . همچنین جهت تغییرات در این طرح انتخابات و طراحی آنها می توانید از طریق واتس اپ و تلگرام با شماره ۸۶ ۲۶۱ ۶۸ ۰۹۱۹  اقدام نمائید.

 

  • تراکت انتخابات

تراکت یک راه ساده و مناسب است که خودتان را به هزاران نفر معرفی کنید. تمام نکاتی که در طراحی یک کارت ویزیت انتخابات باید رعایت کنید در تراکت نیز باید رعایت شود و سعی کنید تمام برنامه انتخاباتی خودتان را در طرح انتخابات تراکت ذکر کنید.

  • بنر انتخابات

 به عنوان یک کاندید انتخابات سعی کنید حتما یک بنر انتخاباتی داشته باشید در طرح انتخابات بنر توجه داشته باشید که علاوه بر سایز اصلی یک نسخه بهینه شده برای شبکه های مجازی هم از طراح درخواست کنید تا با نشر آن در شبکه های مجازی بازخورد بهتری از تبلیغتان را داشته باشید.

 

طرح لایه باز بنر و پوستر انتخاباتی موجود در سایت طرح بیست بر اساس روانشناسی رنگ ها و همچنین تکنیک های جدید روانشناسی تبلیغات روز دنیا طراحی و برای شما عزیزان در سایت قرار گرفته است . همچنین جهت تغییرات در این طرح ها و طراحی آنها می توانید از طریق واتس اپ و تلگرام با شماره ۸۶ ۲۶۱ ۶۸ ۰۹۱۹ اقدام نمائید.

 

  • محصولات تبلیغاتی

در صورت امکان سعی کنید از محصولات انتخاباتی نظیر تیشرت انتخاباتی، ماگ انتخاباتی، خودکار، پرچم و دیگر محصولات تبلیغاتی استفاده کنید.

با هدیه دادن این محصولات به مخاطبین خود یک چهره مثبت انتخاباتی برای خود در میان مردم ایجاد می کنید و از سوی دیگر با طرح انتخابات مورد نظر خود بر روی این محصولات توانسته اید برنامه انتخاباتی خودتان را به مخاطبین معرفی کنید.

یکی از سایت های معتبر در زمینه چاپ و طراحی آنلاین سایت بزرگ طرح بیست است که با ارئه طرح انتخابات متنوع و حرفه ای تلاش می کند تا نیاز طراحی و چاپ مخاطبان خود را برطرف نماید.

 

  • وبسایت شخصی

دنیای پر از اطلاعات و شلوغ امروز داشتن یک وبسایت را برای هر کسب و کاری به امری ضروری و مهم بدل کرده است. وبسایت های شخصی از جنبه معارفه بسیار پر اهمیت هستند.

با توجه به اینکه در وبسایت فضای زیادی برای درج مطالب و همچنین درج تبلیغات موجود است یک شخص کاندید انتخابات با بهره گیری از این فضا به راحتی می توانند دیدگاهش و طرح انتخابات خود را در معرض دید میلیون ها مخاطب قرار دهد.

 

تأثیر چاپ و طراحی در تبلیغات انتخابات ( جمع بندی و سخن آخر )

 

انتخابات واژه ای نام آشنا برای اکثر مردم در جهان هستی می باشد. می توان انتخابات را یکی از ابزار اصلی دموکراسی خواند و آن را یک راه ساده برای واحد کردن جمعی از افراد به حساب آورد.

انتخابات در دنیای امروز بسیار پر اهمیت است فرقی ندارد که این انتخابات در بین گروهی از دانش آموزان یک مدرسه برای انتخاب یک سرگروه باشد یا در رده های بالای حکومتی و دولتی.

با استفاده از انتخابات در اصل می توان گروهی از افراد را به صورت مصالحت آمیز و کاملاً دموکراتیک گرد هم آورد و آن ها را برای رسیدن به یک هدف اصلی هم نظر ساخت. آبراهام لینکن برگه رأی را از گلوله قدرتمندتر می داند.

تاریخ انتخابات به دوران باستان باز می گردد که مهم ترین آن را می توان در دولت های یونان و روم باستان جست و جو کرد.

آتن در سده های چهارم و پنجم قبل از میلاد جزء نخستین دموکراسی تلقی می شد.

در این دوران مردم آتن تأثیر مستقیمی بر سیاست های عمومی مانند حقوق شهروندان، نهاد حکومتی و تصمیم گیری های مهم راجب جنگ و مالیات را داشتند و با برگزاری انتخابات و رأی گیری نظر خودشان را بیان می کردند.

در هر انتخاباتی شخصی باید به وسلیه صندق رأی انتخاب شود و شخصی که قصد انتخاب شدن را داشته باشد به ناچار باید برای جذب مخاطبین تلاش کند.

جذب مخاطب مخصوصاً در عصر حاضر فرایند ساده ای نیست و نیاز به فعالیت های بسیاری دارد. یکی از مهمترین و اثر گذارترین کارهایی که یک شخص کاندید انتخابات باید انجام دهد تبلیغات است.

تبلیغات کلمه ای عربیست و معنی رسانیدن دارد که در فارسی معادل آگهی و پیام رسانی می باشد. تبلیغات کلید اصلی موفقیت در انتخابات است.

در دنیای امروز با گسترش سلیقه ها و نظرات مردم جذب مخاطب بیش از گذشته سخت تر شده است و شخص کاندید در انتخابات باید با کمک تبلیغات هدفمند گروهی از مردم را به سمت خود بکشاند.

در جهان امروز با پیشرفت تکنولوژی نحوه تبلیغات نیز تغییر کرده است که در بخش بعدی خواهیم دید که چگونه می شود با کمک ابزار های جدید در تبلیغات در انتخابات موفق شد.

همانطور که در بخش قبلی خواندیم روزنامه عنصر مهمی در تبلیغات به شمار میرفت. کاندید های انتخابات در گذشته از طریق آگهی دادن در روزنامه خودشان را به مخاطبین معرفی می کردند.

اما با تحول در صنعت چاپ و طراحی صفحات روزنامه جای خودشان را به طرح های کوچکتر و فانتزی تری دادند که پخش و رسانیدن آن به دست مخاطبین را تسهیل نمود.

کاندیدهای انتخابات کماکان نیز از صفحات روزنامه برای جذب مخاطبین بهره می گیرند اما بخش مهمی از طرح انتخابات آن ها را کارت ویزیت انتخابات، بنر انتخابات، بروشور انتخابات در بر میگیرد.

با ظهور اینترنت و شبکه های مجازی کاندیدهای انتخاباتی می توانند به سادگی به طرح انتخابات مطلوبشان دسترسی پیدا کنند و این موضوع کمک به سزایی به آن ها برای رسیدن به هدف های انتخاباتیشان کرده است.

امروزه شخص کاندید با یک جست و جوی ساده مانند طرح انتخابات ، طرح لایه باز کارت ویزیت انتخابات یا طرح لایه باز بنر انتخابات به دنیای بزرگی از انواع طرح ها رو برو خواهند شد .

 

  هر طرح لایه باز انتخاباتی موجود در سایت طرح بیست از جمله بنر و پوستر انتخاباتی ، بروشور و تراکت انتخابات و کارت ویزیت انتخابات بر اساس روانشناسی رنگ ها و همچنین تکنیک های جدید روانشناسی تبلیغات روز دنیا طراحی و برای شما عزیزان در سایت قرار گرفته است .موضوعات :
آموزشی

درباره نویسنده

امین سلیم خانی
طراح این طرح : امین سلیم خانی

تمامی حقوق برای امین سلیم خانی محفوظ است . هرگونه انتشار فایل های خریداری شده از Tarh20.com به هر روشی غیر قانونی و غیر شرعی می باشد. مهندس امین سلیم خانی یکی از طراحان برجسته کشور و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک با سابقه ای 5 ساله در طراحی گرافیک و مدیریت صفحات وب می باشند .

طراح گرافیک امین سلیم خانی 841 طرح در طرح 20 دارد .

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.