no-img
طرح 20

توضیحات آسمان شب - طرح ۲۰

طرح 20

صفحه جدا

توضیحات آسمان شب


آسمان شب

هدیه ­ای منحصر به ­فرد و خاص

کسانی را که عاشقشان هستید با این هدیه غافلگیر کنید.

 

اما آسمان شب به خودی خود چیست؟ خوب برای جواب به این سوال باید کمی با علم نجوم آشنا بود اما خوب به هر حال اگر هم ستاره شناس نباشیم حداقل اسم سیاره ها و ستاره­ها به گوشمان خورده است و می­دانیم که ستاره ها و کل منظومه در مداری در حال حرکت می­ باشند با دانستن این موضوع انتظار می­رود حالت قرار گیری مجموع ستاره ­ها در هر روز و زمان شکل منحصر به فرد خودش را داشته باشد.

 

کاری که ما انجام می­دهیم این است که با کمک نرم افزار های دقیق و کارشناسی حرفه­ ای با تایید ناسا ،با دانستن موقعیت جغرافیایی در تاریخی مشخص الگویی از ستاره ها را با طراحی زیبا و اختصاصی در اختیار شما قرار می­دهیم.

این تاریخ می­تواند تاریخ تولد شما یا عزیزانتان باشد و یا می­تواند زمانی خاص مثل محل آشنایی با معشوقتان یا شب عروسی شما باشد.

 

آسمان شب

 

شب به دنیا آمدن کوچولوهاتون میتونه بهترین شب زندگیتون باشه
فقط کافیست تاریخ های مهم زندگیتونو به ما بگید تا ما آسمان آن شب رو به سلیقه خودتون و گرافیک ما به یک تابلوی به یاد ماندنی تبدیل کنیم

نحوه قرار گیری ستارگان در هر شب متفاوت و منحصر به فرد هست و شما با دادن تاریخ اتفاقات مهم زندگیتون به ما این امکان رو میدید که با استخراج نحوه قرار گیری صور فلکی از منابع معتبر اختر شناسی و طراحی آن به یک تابلوی منحصر به فرد برای شما سهمی در همیشگی کردن آن شبها داشته باشیم

     

لازم به ذکر است طراحی سفارشی و اختصاصی ( همچون اضافه کردن عکس و یا دو آسمان در کنار هم ) با قبول هزینه­ای جداگانه پذیرفته می­ شود.

 


آسمان شب